Everpix

Ücretsiz eğlence uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.7 MB
  • Version 3.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Robert Snopov
Dünya?da en çok kullanılan Everpix uygulaması, yüksek kaliteli duvar kağıtları içeriyor!

Milyonlarca kişinin kullandığı Everpix uygulaması, her iPhone, iPad ve Apple Watch için optimize edilmiştir. Ücretsiz olan bu uygulama, yüksek kaliteli HD duvar kağıtlarını kullanıcılarına sunuyor. Renklerin derinliği ve cihazınızın güzelliğini her daim yaşatan bu uygulama benzersiz bir görünüm sunuyor.

Sizlere en iyisini sunmak için, sürekli yenilenen Everpix uygulaması, tüm duvar kağıtlarını HD kalitede sunuyor. Özel içeriklerin yer aldığı bu uygulamayı çok beğeneceksiniz!

Her resim, ekranınızın her boyutuna mükemmel bir şekilde uyar. Kolay kullanımlı ara yüzüyle kullanıcılarına sunulan bu uygulamayla hızlı bir şekilde dilediğiniz resmi oluşturmanız mümkün.

Her zevke uygun popüler kategorilerin yer aldığı Everpix uygulamasıyla dilerseniz 3D görünümlü duvar kağıtları, dilerseniz de minimal, doğa, çiçek, şehir, hayvan, uzay, moda, anime, spor, müzik gibi farklı alanlarda pek çok içerikte duvar kağıdına sahip olabilirsiniz.

Dilerseniz uygulama içerisinde bulunmayan ancak hoşunuza giden bir resmi de uygulamaya yükleyebilir, duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Ön izleme modu sayesinde de duvar kağıdınızı uygulamadan önce görüntüleme şansına da sahipsiniz.

Cihazının belleğini yöneterek, Everpix uygulamasının ne kadar alanda çalışması gerektiğini ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz duvar kağıtlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Everpix indir